FARES CEAI DE IARNA 20 DOZE
Descriere
Ceai de Iarna - in serile de iarnă, bucură-te de savoarea unei ceşti cu ceai fierbinte sau de ce nu, lasă-te sedus de deliciul unei căni cu vin fiert aromate cu un pliculeţ de Ceai de Iarnă.
Contine: cuişoare, hibiscus, măceşe, măr, portocal si scorțișoară.
Preparare: peste un plic se toarnă 200 ml apă clocotită şi se lasă 10 min.
Ceai de Iarna 20 plicuri - producator Fares se regaseste in categoria Ceaiuri doze si face parte din oferta magazinului online cu produse naturiste si bio Puterea Plantelor.ro
Compozitie / Prospect
Flori de hibiscus, amestec de fructe uscate în proporţie variabilă: măceşe, mere, coji de portocale – min. 34%, scorţişoară 5%, cuişoare, arome.
Stoc
Caracteristici
| Data expirarii | 2024-02-01 |
Opinii
Pareri FARES CEAI DE IARNA 20 DOZE
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.
![[FARES CEAI DE IARNA 20 DOZE][Ceaiuri] FARES CEAI DE IARNA 20 DOZE, [],axafarm.ro](https://cdn.contentspeed.ro/slir/w800/axafarm.websales.ro/cs-content/cs-photos/products/original//fares-ceai-de-iarna-20-doze_9959_1_1647964204.jpg.webp)
![[FARES CEAI DE IARNA 20 DOZE][Ceaiuri] FARES CEAI DE IARNA 20 DOZE](https://cdn.contentspeed.ro/slir/w400/axafarm.websales.ro/cs-content/cs-photos/products/original//fares-ceai-de-iarna-20-doze_9959_1_1647964204.jpg.webp)


